Nasıl Çalışır?

Pekiştirmeli öğrenme, düzenli ve planlı bir şekilde öğreterek aynı zamanda hatırlatma egzersizleri ile hafızanın unutmaya eğilim ile mücadele için optimize edilmiştir. Ve iş çözümlerinde sonuçlarını açıkça iyi yönde gösterir

1800’lü yıllarda çalışmalarla ortaya çıkan Unutma Eğrisi, zaman içinde farklı bir öğrenme tekniği kullanılmaz ise tamamen unutulacağı yöndedir. Bundan yaklaşık 130 yıl sonra dijital dünyanın yeni yeni başlamasıyla hemen hemen herşeyin akılda kalma süresi dahada azaldığı ortaya çıkmıştır.

KEYİFLİ ve BAĞIMSIZ ÖĞRENME

Öğretene de öğrenene de yük olmadan. Eğlenceli, pozitif duygularla, yarışarak, oyun oynayarak. Mekan bağımsız. Zaman Bağımsız. Her cihazdan ulaşma imkanı (tablet, telefon, web vs.).

Öğrenme Metodolojisi

Micro öğrenme. Uzaktan öğrenme. Kişiselleştirilmiş öğrenme. Zamana yayılmış öğrenme. Sürekli tekrar.

EN ÖNEMLİ BİLGİYİ HIZLA ÖĞRETİN

Değişen ürün bilgileri. Acil verilmesi gereken pazar mesajları. Hızla aksiyona geçilmesini istediğiniz konular. Sizin için en değerli bilgi, içerikler.

ÖĞRETENE KADAR TAKİP

Kullanıcı bazında takip. Her kullanıcıya özel öğrenme serüveni*. Gelişim alanını ısrarla takip ettiren sistem. Detaylı raporlama. Benzer uyguylamalardaki gibi REAKTİF değil, PROAKTİF erişim sağlar. Katılımcıların telefon ya da tabletlerine sürekli dışarıdan bildirim gönderir. Erişim imkanı böylece katılımcıların keyfiyetine bırakılmaz.

FIRSAT MALİYETİ ve DİĞER MALİYETLER SIFIR

Kullanıcıların günde en fazla 60 saniyesini alır. İşlerinden alıkoymaz. Konaklama, seyahat, danışmanlık, salon kirası vs. Nokta atışı gelişim sayesinde kaynaklarınızı etkili kullanın. Kim neye ihtiyaç duyuyorsa sistem onu önerir*. Kişilere ihtiyaç duymadıkları, işlerine yaramayan içerikleri vermek zorunda kalmazsınız.

KULLANDIĞINIZ KADAR ÖDEYİN

Kullanıcı bazında fiyatlama. Toplam lisans sayısı aşılmadığı sürece sistem kullanıcı detayı ile ilgilenmez. Farklı kullanım seçenekleri ile ihtiyacınızı belirleyip işinize yaramayacak fazlalıklar için ödeme yapmayın.